Projekt domu

 

Dzięki naszemu serwisowi internetowemu masz przed sobą szeroki wachlarz gotowych projektów domów jednorodzinnych. Gdy zależy ci na tym, aby wybudować dom tanio, wtedy wybranie gotowego projektu nieruchomości na pewno będzie wspaniałym rozwiązaniem, które zaoszczędzi ci nie tylko mnóstwo pieniędzy, ale i czasu, ponieważ już w kilka dni projekt będzie mógł znaleźć się u ciebie w domu!

Prezentujemy szeroki wybór planów nieruchomości – to domy jednorodzinne, które posiadają garaże pojedyncze lub podwójne, do projektu domu można też dokupić dodatkowo inne, na przykład oddzielnego garażu czy budynku gospodarczego. Dzięki przejrzystym opisom i wizualizacjom nieruchomości od razu będziesz wiedzieć, jak się one prezentują i uda ci się znaleźć dla siebie ten idealny! Zakupienie projektu jest przy tym bardzo proste. 

Przesyłamy kompletną poświadczoną przez uprawnionego projektanta dokumentację. Także istnieje możliwość zakupienia projektów wraz z kosztorysami. Zapraszamy na stronę po więcej wiadomości!