Sprzęt medyczny

Nasza firma zajmuje się naprawą i konserwacją wysokiej klasy sprzętu medycznego wykorzystywanego w sposób ciągły w szpitalach, klinikach, sanatoriach i ośrodkach rehabilitacyjnych. Głównym atutem naszej działalności jest szybkość uzyskania wsparcia technicznego w przypadku wystąpienia awarii lub usterki. Nasz pracownik w sposób profesjonalny podejdzie do problemu i po przeprowadzeniu niezbędnego wywiadu technicznego przedstawi zakres działań zmierzających do naprawy urządzenia.

Przy wstępnej kalkulacji kosztów uwzględniamy oprócz kosztów materiałowych również koszty związane z dojazdem do klienta. Nasza wycena jest więc kompleksowa i nie zostaniecie Państwo zaskoczeni dodatkowymi ukrytymi kosztami. 

Aby skorzystać z porady nie trzeba się nigdzie rejestrować, możemy przyjąć jednorazowe zlecenie. Jednakże, gdy zechcą Państwo podjąć stałą współpracę, proponujemy dostęp do pomocy również w sposób zdalny. Jest to bardzo wygodna i szybka forma kontaktu, z którą wiążą się dodatkowe korzyści dla Państwa. Zapraszamy!