Urządzenia grzewcze

Dręczy cię, że Twoje ogrzewanie ciągle powoduje jakieś problemy? Poprzednia zima dała Ci się we znaki, bo na czas nie założyłeś odpowiednich urządzeń? A może budujesz dom i jeszcze nie wybrałeś, jakie ogrzewanie wybierzesz? Spółka WarmHome jest tutaj dla Ciebie i pomoże Ci zdecydować, jakie rozwiązanie będzie najlepsze.

Montaż urządzeń grzewczych, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz przeglądy urządzeń to tylko jedne z licznych zadań, które sobie stawiamy. Firma WarmHome powstała po to, aby zadowalać swoich klientów. Dlatego możesz być pewien, że wszystko co robimy, robimy w trosce o Ciebie i Twoją rodzinę. Produkowane przez nas urządzenia sprawią, że Twój dom będzie wspaniale ogrzany, a rachunki za energię zmaleją. Jak to się stanie? Urządzenia firmy WarmHome oparte są od samego początku ich produkcji o najwyższą technologię wykorzystywaną nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Materiały wykorzystywane przez spółkę są sprowadzane z naszych najlepszych źródeł. Po wykonaniu urządzenia zostaje ono poddane szeregom testów, które mają potwierdzić bezpieczeństwo i solidność wykonania. 

Każde z nich poddane jest długotrwałej gwarancji. WarmHome zajmuje się produkcją między innym takich elementów jak kotły gazowe i kotły kondensacyjne, pompy ciepła oraz ekologiczne i ekonomiczne solary, czyli kolektory słoneczne. W celu sprawdzenia całej oferty odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Kontakt znajdziesz na naszym portalu.