Naczynia do gastronomii

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na wyposażanie przestrzeni gastronomicznych, właściciele restauracji, kawiarni i hoteli dokładają wszelkich starań, aby wybierane przez nich akcesoria, naczynia i urządzenia odznaczały się najwyższą klasą wykonania oraz jakością.

Firma GastroMAX zajmuje się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, przede wszystkim zaś dostarczaniem do hoteli i restauracji szkła gastronomicznego i zastawy stołowej najważniejszych producentów polskich i zagranicznych. Dzięki znakomitej współpracy z dystrybutorami i producentami, GastroMAX może poszczycić się wieloletnią współpracą z takimi firmami, jak Seltmann Weiden, Picard Wielputz, Crystalex, Frilich czy Yegam, o których można przeczytać więcej w serwisie GastroMAX. 

Nacisk na najwyższą jakość usług sprawił, że GastroMAX cieszy się dzisiaj zaufaniem oraz szacunkiem wielu właścicieli czołowych polskich restauracji i hoteli i zaopatruje ich w szkło gastronomiczne http://www.gastro-max.pl/tomy.html, sztućce, zastawy stołowe, podgrzewacze oraz schładzacze.