Serwisowanie urządzeń medycznych

Ofertę swoją kierujemy do państwowych oraz prywatnych placówek medycznych. Podejmiemy się każdego zlecenia w sposób sumienny i terminowy. Prosimy o kontakt osoby zatrudnione w szpitalach, klinikach, punktach rehabilitacyjnych. Pomożemy również mniejszym podmiotom, dla których jesteśmy w stanie skonstruować atrakcyjna ofertę współpracy.

Nasze usługi są konkurencyjne cenowo i przy tym bardzo profesjonalne. Jeśli nawiążą Państwo z nami współpracę będziemy mogli zaoferować w jej ramach szereg udogodnień pozwalających na oszczędność czasu. Państwa urządzenia medyczne zostaną objęte doradztwem i monitoringiem technicznym. W ramach dobrej współpracy zostanie przydzielony Państwu osobisty serwisant, który będzie dbał o terminowość wykonywanych przeglądów okresowych, jak również o wymianę zużytych materiałów eksploatacyjnych zgodnie z wytycznymi producenta urządzenia. 

Te działania pozwolą na jego sprawne i długoletnie użytkowanie. Zapraszamy do skorzystania z informacji zawartych na naszej stronie.