Taniec dla dzieci

Jeśli twoją pociechę rozpiera energia i uwielbia tańczyć dobrze trafiłeś. Oferujemy naukę tańca dla najmłodszych. Dzieci przy dźwiękach muzyki bawią się, poznają swoje ciało i doskonalą swe umiejętności taneczne. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów oraz choreografów.

Dzieci trenują rozmaite figury i układy, zaś pod koniec kursu prezentują swe umiejętności na pokazie. Jest to doskonała forma rekreacji dla małego dziecka, rozwija, uczy i pozwala uniknąć kłopotów z wadami postawy w przyszłości, ponieważ instruktorzy zwracają baczną uwagę na właściwą postawę. Nauka obejmuje również podstawy baletu i tańców latynoamerykańskich. Prowadzimy zajęcia w naszej szkole tańca, ale także w przedszkolach i domach kultury. 

Jesteśmy otwarci na propozycje i nowe pomysły. Zajęcia obejmują również rytmikę i taniec towarzyski w parach oraz solo. Jeśli masz jakieś pytania lub propozycje współpracy, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły lub do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej!