Loreal Expert Vitamino Color A-OX - zapewnij farbowanym włosom pielęgnację na najwyższym poziomie

Loreal Vitamino Color

Włosy poddawane koloryzacji wymagają socjalistycznej pielęgnacji. Pomimo rozwoju technologii i możliwości wykorzystywania innowacyjnych składników, substancje chemiczne wykorzystywane podczas tego typu stylizacji mogą negatywnie wpłynąć na kondycję, a tym samym, paradoksalnie, na wygląd włosów.

 

Negatywne konsekwencje koloryzacji:

- osłabione włókna włosów

- wzmożona łamliwość

- puszące się pasma

- matowe i szorstkie włosy

- podrażniona skóra głowy

Nie musisz jednak rezygnować ze swojego ulubionego koloru na rzecz zdrowych i mocnych włosów. Wystarczy odpowiednio dobrana pielęgnacja. Loreal Expert Vitamino Color A-OXto seria wyjątkowych kosmetyków do pielęgnacji włosów farbowanych. Złożona została z szamponów, odżywek, masek, korektorów i zestawów. Kosmetyki Loreal Vitamino Color A-OX charakteryzują się szybkim, silnym i kompleksowym działaniem. Dzięki nim włosy zyskują odżywienie i wzmocnienie. Co więcej, przyczyniają się do intensyfikacji efektów koloryzacji i znacznie je przedłużają. Skutecznie zapobiegają przedwczesnemu wypłukiwaniu się koloru, jego blaknięciu i matowieniu. Kosmetyki te wyposażone zostały w filtry UV i witaminę E, które chronią włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników i innych czynników zewnętrznych. Receptury produktów Loreal Expert Vitamino Color A-OX nie zawierają siarczanów i środków powierzchniowo czynnych, dzięki czemu są w pełni bezpieczne nawet dla wyjątkowo delikatnych włosów i wrażliwej skóry głowy.

Podsumowując, kosmetyki z serii Loreal Expert Vitamino Color A-OX:

- odżywiają włosy

- wzmacniają je

- intensyfikują efekty koloryzacji

- znacznie je przedłużają

- przeciwdziałają blaknięciu i matowieniu koloru

- zapobiegają jego przedwczesnemu wypłukiwaniu się

- dodają włosom miękkości i blasku

Utrzymanie włosów farbowanych w dobrej kondycji jeszcze nigdy nie było tak proste. Sięgając po produkty Loreal Expert Vitamino Color A-OX zapewnisz swoim kosmykom wszystko, czego potrzebują by zachwycać nienaganną kondycją i olśniewającym wyglądem.